Sala konferencyjna – warto mieć ją mieć!

biura serwisowe

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak nowoczesne rozwiązania mogą pozytywnie wpływać na wizerunek firmy. Dlatego, nawet małe firmy, coraz częściej decyduj się na wykorzystywanie sal konferencyjnych, w celu przedstawienia koncepcji swojego biznesu, dalszego rozwoju, zaprezentowanie produktu, sposobu działa itd. Jeżeli właśnie jesteś na etapie tworzenia swojego biznesu i szukasz dobrego miejsca na jego rozkręcenie, zastanów się, czy nie warto zdecydować się na biuro serwisowane wraz z salą konferencyjną?

 Sala konferencyjna – co to właściwie jest?

Najprościej mówiąc, sala konferencyjna to miejsce, przeznaczone do różnego rodzaju spotkań. Sala konferencyjna służy jako miejsce narad, prowadzone są tam konferencje, sympozja, szkolenia, ale również wszelkie inne spotkania biznesowe, w których uczestniczy większa liczba osób. Sala konferencyjna jest również idealna do prowadzenia wideokonferencji.

Sala konferencyjna powinna być odpowiednio wyposażona. Oznacza to, że aby naprawdę dobrze nam służyła, należy zakupić zarówno sprzęt dobrej jakości, jak i wygodne meble. Czego potrzebujemy?

Po pierwsze wygodne meble. Podczas konferencji omawia się zazwyczaj sprawy ważne, czasem trudne. Niekiedy podczas takiego spotkania trzeba przekonać do czegoś klienta lub ważne osoby, które pojawiły się na spotkaniu. Komfort jest zatem bardzo ważny! Warto zainwestować w wygodne meble.

Po drugie, wysokiej jakości sprzęt. Przede wszystkim chodzi o projektor, dzięki któremu można wyświetlać materiały dla szerszej publiczności. Nie jest to tani sprzęt i nie warto też na nim oszczędzać. Dobra jakość przekazu jest ważna.

Po trzecie nagłośnienie. Nagłośnienie w sali konferencyjnej jest również ważne, ponieważ to ono pozwala na swobodne rozmowy w czasie konferencji. Oczywiście nagłośnienie powinno być dopasowane do wielkości pomieszczenia. Jeżeli pomieszczenie jest małe wystarczą głośniki, jeżeli jest większe, konieczne będzie zakupienia specjalnego systemu audio.

 

Uwaga! To, co znajdzie się w Twojej Sali konferencyjnej, zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb. Nie każda sala konferencyjna musi wyglądać tak samo! Najważniejsze, aby była wygodna dla Ciebie i Twoich pracowników.

To jeszcze nie wszystko

Oprócz tego, ze sama konferencyjna powinna być wygodna i wyposażona w sprzęt audiowizualny, powinna być również klimatyzowana. Ważne jest również światło. W czasie przedstawiania np. prezentacji, powinno być przyciemnione. Zatem, należy zaopatrzyć się w dobrej jakości żaluzje lub rolety.

Jak widać, wszystko to generuje duże koszty. Można tego jednak uniknąć decydując się na wynajem biura wraz z salą konferencyjną. Zastanawiasz się, czy coś takiego jest w ogóle możliwe? Oczywiście, że to możliwe! Wystarczy zdecydować się na wynajem biura serwisowanego z dostępem do sali konferencyjnej.

sale konferencyjne w warszawie

Biura serwisowane w Warszawie

To oczywiste, że nie każdego stać na to, aby urządzać biuro wraz z salą konferencyjną. Jednak, czy trzeba rezygnować z tego pomysłu? Dzięki biurom serwisowanym w centrum Warszawy, można zyskać nie tylko biuro z dostępem do sali konferencyjnej, ale również prestiżowy adres. Biuro Kamienica oferuje biura serwisowane w Warszawie zlokalizowane na ulicy Marszałkowskiej 58.

Biura serwisowane są już w pełni wyposażone. Można wybierać sposób biur z 2 stanowiskami pracy, 4 oraz 5. Oprócz wygodnego biura, dyspozycji pozostaje również obsługa recepcyjna, obsługa spotkań biznesowych, szerokopasmowy Internet, możliwość korzystania z urządzeń biurowych tj. ksero, skan, drukarka. Decydując się na biuro serwisowane posiadamy się również dostęp do w pełni wyposażonej kuchni.

W razie jakichkolwiek problemów technicznych, do naszej dyspozycji jest osoba odpowiedzialna za tę kwestię. To bardzo ważne, ponieważ nie każdy musi znać się na zagadnieniach technicznych, które potrafią niekiedy utrudnić przebieg konferencji.

Dodatkowym atutem sala konferencyjne, z której każdy wynajmujący biuro serwisowane może korzystać. W sali konferencyjnej znajdują się nowoczesne meble, można liczyć na obsługę recepcyjną i oczywiście dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. Jesteś ciekawy, jak wygląda taka sala konferencyjna? Możesz zobaczyć ją w podglądzie 360 stopni TU.

Biura serwisowane gwarantują duże oszczędności, pod warunkiem, że potrzebujesz biura w centrum oraz udogodnień, o których wspomnieliśmy wyżej. Wynajem lokalu biurowego w centrum Warszawy jest bardzo kosztowny. Jeżeli dołożymy do tego zakup mebli i sprzętu, a także przygotowanie profesjonalnej sali konferencyjnej, okaże się, że nie każdego na to stać. Dzięki biurom serwisowanym na Marszałkowskiej 58 możesz mieć to wszystko za miesięczną, wygórowaną opłatę. Dodatkowym atutem jest prestiżowy adres, który na pewno pozytywnie wpłynie na wizerunek prowadzonej firmy. Czy warto korzystać z biura serwisowanego? O tym, musisz przekonać się sam.

Więcej na temat naszych biur serwisowanych znajdziesz TU. Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji!