Wirtualne Biuro w samym sercu stolicy to doskonała wizytówka dla Państwa firmy. Korzystając z oferty Biura Kamienica otrzymają Państwo prestiżowy adres w Warszawie, przy Marszałkowskiej 58, wraz z profesjonalną i kompleksową obsługą.

Biuro wirtualne Warszawa Śródmieście - Centrum

Wirtualne biuro to bardzo popularna dziś alternatywa dla wynajęcia biura stacjonarnego. Biuro wirtualne umożliwia nie tylko znaczne obniżenie kosztów, ale również zapewnia prestiżowy adres i gwarantuje wiele dodatkowych możliwości: dostęp do szerokiej gamy usług, do wyspecjalizowanego personelu i kompleksowej obsługi biura.

Wirtualne biuro nazywane jest inaczej e –biurem. Wynajmujący otrzymuje szereg korzyści i może liczyć na wiele udogodnień. Biuro wirtualne w Warszawie to: adres dla firmy (adres korespondencyjny, adres rejestracyjny firmy, jak i adres do celów reklamowych), możliwość korzystania z doskonale wyposażonych sal, w tym sali konferencyjnej, a także dostęp do profesjonalnej pomocy prawnej.

Biuro wirtualne Warszawa Śródmieście – Centrum – jak działa?

Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo wirtualny adres, obsługę poczty, a ponadto pomoc w zarządzaniu firmą. Mogą wybrać Państwo pakiet, który dopasowany będzie do Państwa potrzeb. Zapewniamy pełną elastyczność oferty, tak abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych usług i mogli wybrać te, które w danej chwili są Państwu niezbędne. Ceny pakietów zaczynają się już od 49 zł

Oferujemy wirtualne biuro w Centrum Warszawy,
a w tym:

- wirtualny adres rejestracyjny dla firmy,

- wirtualny adres do korespondencji,

- adres do celów marketingowych (do wykorzystania na wizytówkach, stronie www, gadżetach reklamowych),

- odbiór korespondencji,

- bieżącą informacje o odbiorze korespondencji,

- wysyłkę korespondencji skanem na wskazany adres e-mail,

- dostęp do sali konferencyjnej,

- 2 godziny obsługi prawnej świadczonej przez Kancelarię Adwokacką w ramach pakietu.

To z jakich usług Państwo skorzystają uzależnione jest od wybranego pakietu.

Wirtualne biuro w Warszawie – zyskaj prestiżowy adres dla swojej firmy i nie tylko…

Wirtualne Biuro w samym sercu stolicy to doskonała wizytówka dla Państwa firmy. Korzystając z oferty Biura Kamienica otrzymają Państwo prestiżowy adres w Warszawie, przy Marszałkowskiej 58, wraz z profesjonalną i kompleksową obsługą.

Do najważniejszych korzyści wynikających
z korzystania z wirtualnego zalicza się:

 - Oszczędności. Wynajem biura w centrum Warszawy, na tak prestiżowej ulicy jak Marszałkowska, to bardzo duży koszt. Biuro wirtualne to gwarancja dużych oszczędności. Decydując się na nie, nie muszą Państwo ponosić kosztów kaucji i czynszu, wyposażenia i eksploatacji. Cena za biuro wirtualne w centrum Warszawy jest bardzo korzystna! 
 - Szeroka gama usług. Wirtualne biuro to dostęp do wielu usług. Zyskują Państwo adres do celów rejestracyjnych i korespondencyjnych, sługę sekretariatu, obsługę korespondencyjną, a także możliwość wynajmu pomieszczeń, w tym sal konferencyjnych. 
 - Prestiżowy adres. Wirtualne biuro w Warszawie, zwłaszcza w centrum, to doskonały sposób na podniesienie prestiżu swojej firmy. Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów i Kontrahentów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum Warszawy kosztuje bardzo dużo – biuro wirtualne jest zatem doskonałym pomysłem! 
 - Fachowa obsługa i pomoc. Wirtualne biuro w centrum Warszawy to nie tylko wirtualny adres dla firmy, ale również fachowa obsługa ekspertów oraz profesjonalnie przygotowany personel, na którego pomoc mogą Państwo zawsze liczyć!

Jeżeli interesuje Państwa wirtualne biuro najtaniej w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy, nasza propozycja na pewno spełni oczekiwania.

Dla kogo wirtualne biuro w Warszawie może być dobrym rozwiązaniem?

Wirtualne biuro to propozycja dla każdego przedsiębiorcy. Bardzo często z wirtualnych biur korzystają osoby, które nie potrzebują na co dzień stacjonarnego biura. Klientami są najczęściej freelancerzy, kancelarie prawne oraz kancelarie podatkowe, małe firmy, agencje marketingowe, a także start-upy.  Biuro wirtualne w Warszawie to również idealne rozwiązanie dla firm szkoleniowych oraz dla zagranicznych spółek.

Jeżeli chcą Państwo podnieść prestiż swojej firmy poprzez adres jej siedziby, zachęcamy do kontaktu z nami. Wirtualne biuro w Warszawie w Śródmieściu, to bardzo dobry sposób nie tylko na uzyskanie znaczącego adresu, ale również na fachową obsługę.

Urzędy

Urzędy i instytucje pod które podlegasz

Urząd dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawa

ul. Nowogrodzka 43,
00-691 Warszawa
tel: (22) 699 80 00, (22) 699 82 09

Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście

ul. Lindleya 14,
02-013 Warszawa
tel: (22) 584-51-00, (22) 58-45-30

ZUS I Oddział w Warszawie

ul. Senatorska 6/8,
00-917 Warszawa
tel: 801 400 987, (22) 560 16 00

Urząd Statystyczny w Warszawie

ul. 1 Sierpnia 21,
02-134 Warszawa
tel: (22) 464 20 00

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowe Rejestru Sądowe

ul. Czerniakowska 100,
00-454 Warszawa
tel. (22) 44 00 691, (22)  44 00 692

Krajowy Rejestr Sądowy – Ministerstwo Sprawiedliwości

Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego
00-454 Warszawa
ul. Czerniakowska 100